°C

JESS GLYNNE; JAX JONES One TOuch

Jess Glynne i Jax Jones prezentują nowy singiel 'One Touch'! Zanim Jess Glynne rozpocznie swoją serię występów przed Spice Girls, utalentowana brytyjska artystka postanowiła podzielić się z fanami nowym singlem - 'One Touch'! Tym razem do współpracy zaprosiła prawdziwego muzycznego geniusza - producenta Jaxa Jonesa.

‚One Touch’ to hipnotyzujący letni przebój, który artystka nagrała we współpracy z najpopularniejszym brytyjskim DJ-em! Jest nim Jax Jones – który zajmuje obecnie pierwsze miejsce na liście brytyjskich wykonawców muzyki tanecznej i jest jednym z najbardziej pożądanych producentów na świecie. Jego singiel ‚You Don’t Know Me’ był nominowany do nagród Grammy i BRIT. Artysta ma na swoim koncie również takie hity jak: ‚Breathe’, ‚Instruction’ z udziałem nominowanej do Grammy, multi-platynowej piosenkarki Demi Lovato & Stefflona Dona, ‚Ring Ring’ z udziałem Mabel i rapera z Atlanty Rich The Kid, ‚Play’ z Years & Years oraz ‚All Day And Night’.

Już za kilka tygodni Jess wyruszy na swoją pierwszą trasę stadionową, grając przed Spice Girls. ‚One Touch’ znajdzie się na jej setliście, razem z poprzednimi przebojowymi singlami artystki. Jess jest aktualnie jedyną brytyjską artystką, która zdobyła siedem #1 singli, a także dwa #1 albumy.

Jess niezwykle umiejętnie komunikuje się z publicznością poprzez swoje piosenki, mówiąc prawdę na temat swoich zmartwień, miłości, rozczarowań, aspiracji i marzeń. To współczesna gwiazda młodego pokolenia, która bez wysiłku zaciera granicę między muzyką pop, soul, R&B i taneczną.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.