°C

JAX JONES 'Snacks (Supersize)'

 

Producent, DJ, multi-instrumentalista, nominowany do Grammy i BRIT Award, Jax Jones, wydał jesienią debiutancki album 'Snacks', który fantastycznie wpisuje się w karnawałową stylistykę! W Wielkiej Brytanii krążek uzyskał status srebra jeszcze przed premierą. Na płycie znalazło się mnóstwo znakomitych gości.

Sam Jax Jones tak opowiada o albumie: – Kiedy dorastałem, z uwagą studiowałem wszystko, co robią moi muzyczni bohaterowie: Timbaland czy The Neptunes. Marzyłem, że kiedyś sam będę mógł produkować kawałki. Nie spodziewałem się jednak, że pewnego dnia będę mógł wydać własny album i że będę przy nim współpracował z tyloma wspaniałymi artystami. Po drodze miałem mnóstwo wzlotów i upadków, ale ta płyta jest szczytowym osiągnięciem mojego życia. Sam fakt, że płyta dance ma srebro w dniu premiery, jest trudny do ogarnięcia.

Premiera 'Snacks' to ucementowanie statusu Jaxa jako jednej z najbardziej liczących się sił w branży muzycznej. Od czasu nominowanego do Grammy i BRIT podwójnie platynowego singla 'You Don’t Know Me',  ft. Raye, poprzez najchętniej shazamowane utwory w świecie dance, przebojowy duet 'Breathe' z Iną Wroldsen, kolejne hity takie jak 'Instruction' z Demi Lovato & Stefflon Don, 'Ring Ring' z Mabel & Rich The Kid, 'Play' z Years & Years, 'All Day And Night' z Martinem Solveigiem i Madison Beer, aż do singla 'Jacques' z Tove Lo – 'Snacks' to perfekcyjny album imprezowy dla pokolenia, które słucha muzyki głównie z playlist.

Od 2016 roku, gdy Jax pojawił się na scenie z 'House Work', producent stale udowadnia, że potrafi doskonale przełamywać gatunkowe bariery i świetnie odnajduje się w popie, house i urban. Choć 'Snacks' to bardzo różnorodny zestaw, wszystkie łączą charakterystyczne dla Jonesa bity oraz unikatowy styl. Artysta zadbał również o spójną warstwę wizualną wszystkich singli i albumu.

 

 

 

 

 

 

 

Lista piosenek:
1. House Work (featuring Mike Dunn and MNEK)
2. Jacques (with Tove Lo)
3. You Don’t Know Me (featuring Raye)
4. Harder (with Bebe Rexha)
5. Ring Ring (with Mabel featuring Rich the Kid)
6. Instruction (featuring Demi Lovato and Stefflon Don)
7. Play (with Years & Years)
8. 100 Times
9. Breathe (featuring Ina Wroldsen)
10. Cruel
11. All Day and Night (with Martin Solveig and Madison Beer)
12. One Touch (with Jess Glynne)
13. All 4 U
14. This Is Real (with Ella Henderson)
15. Tequila Time (Outro)

/Universal Music


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku