°C

JAX JONES; BEBE REXHA – Harder

Świeżo po premierze singla 'One Touch' z Jess Glynne, dwukrotnie nominowany do nagrody BRIT DJ i producent Jax Jones powraca z kolejnym gorącym duetem! Tym razem artysta zaprosił do współpracy gwiazdę pop Bebe Rexha. Efekt to przebojowy singiel 'Harder'.

W typowym dla Bebe stylu, tekst ‚Harder’ prezentuje zadziorną stronę Artystki. Piosenka sprawi, że natychmiast zechcecie zatańczyć. Popowo-dance’owe bity charakterystyczne dla Jaxa oferują zastrzyk pewności siebie.

Przekaz jest jednocześnie szczery i zabawny. Jak mówi sam Artysta o piosence: – ‚Wspólnie z Camille osiągnęliśmy już niemały sukces – z piosenkami ‚All Day and Night’ i ‚Ring Ring’. Dlatego niezmiernie cieszę się, że znowu mogliśmy razem pracować i że dołączył do nas Steve Mac, z którym od dawna pragnąłem wejść do studia. Przy ‚Harder’ chciałem spróbować czegoś nowego, naprężyć moje popowe mięśnie. Bebe Rexha dołączająca do projektu była jak wisienka na torcie. To już wręcz ikoniczna postać w popie. Jeśli ‚All Day and Night’ było nocnym hitem klubowym, ‚Harder’ nazwałbym konkretną dzienną przekąską.’

Jax Jones jest obecnie najgorętszym towarem eksportowym brytyjskiej muzyki dance. Ma na koncie ponad 3 miliardy streamów oraz hity ze szczytów list przebojów, w tym ‚You Don’t Know Me’ ft. Raye, ‚Breathe’, ft. Ina Wroldsen, ‚Instruction” ft. Demi Lovato & Stefflon Don, ‚Ring Ring’ ft. Mabel & Rich The Kid, ‚Play’ ft. Years & Years czy ‚All Day and Night’ z Martinem Solveigiem (jako projekt Europa) i Madison Beer na wokalu.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.