°C

JASON MRAZ; TIFFANY HADDISH / RAY DALTON

Warner Music
JASON MRAZ; TIFFANY HADDISH You Do You
 
‚You Do You’ to kolejny optymistyczny singel Jasona Mraza, pochodzący z longplay’a ‚Look For The Good’. W nagraniu utworu udział wzięła Tiffany Haddish – popularna aktorka i komediantka ze Stanów Zjednoczonych, znana z takich produkcji ‚Sekretne Życie Zwierząt 2’, ‚The Kitchen’, ‚Like A Boss’ czy ‚Bad Trip’. Poprzedni singel ‚Wise Woman’ stał się hymnem nowojorskiej kampanii ‚Food For Heroes’, która zebrane pieniądze przeznacza na gorące posiłki dla lekarzy, walczących z pandemią koronawirusa i skutkami choroby COVID-19.

Na nowym krążku ‚Look For The Good’ znajduje się 12 utworów, to nie tylko album, to także zupełnie nowe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość!

 

 

RAY DALTON Good Times Hard Times

Muzyka Raya Daltona to jedna z najlepszych rzeczy, które przydarzyły nam się w ostatnim półroczu. Mimo ciężkich chwil, które dotykają każdego z nas, jego piosenki dodawały nam skrzydeł. Fani mogą kojarzyć początki jego muzycznej drogi jeszcze z singla ‚Can’t Hold Us’ z Macklemorem.  W ostatnich miesiącach każdy poznał go jeszcze lepiej dzięki kawałkowi ‚In My Bones’. Utwór przez wiele tygodni utrzymywał się w ścisłej czołówce najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych i zameldował się w Top 10 najczęściej sprawdzanych utworów w Shazamie oraz top100 najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify w Polsce. 

‚Good Times Hard Times’ opowiada o dobry i ciężkich czasach w naszym życiu. O tym, że każda relacja ma swoje wzloty i upadki, jednak można z nich wyciągnąć jeden morał. Radość z życia, to ta najważniejsza. 

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku