°C

JASON MRAZ – Know.

'Know.' to szósty studyjny materiał dwukrotnego laureata Grammy, Jasona Mraza, będący następcą wydanej w 2014 roku płyty 'Yes!'.

Jako pierwszą z płyty Mraz zaprezentował kompozycję 'Have It All', którą pomogli mu napisać David Hodges (m.in. Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKash (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor).

Pomysł na piosenkę narodził się w głowie Jasona w 2012 roku po tym, jak wizytując Myanmar, usłyszał przetłumaczone na angielski błogosławieństwo buddyjskiego mnicha.

Mraz ma na koncie miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach, jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował m. in. z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

Jason poza muzyką tworzy również filmy i robi zdjęcia. Jest też aktywistą społecznym- pomaga między innymi krajom afrykańskim.

 

 

 

Lista piosenek:

1. Let’s See What The Night Can Do
2. Have It All
3. More than Friends, featuring Meghan Trainor
4. Unlonely
5. Better With You
6. No Plans
7. Sleeping To Dream
8. Making It Up
9. Might as Well Dance
10. Love Is Still The Answer

/Warner Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka