°C

IMAGINE DRAGONS – Origins

 

Imagine Dragons to niepowstrzymana siła. Poprzedni album zespołu, wydany w 2017 roku 'Evolve', ma już ponad 8 miliardów streamów na całym świecie, a także zbliża się do statusu poczwórnej platyny w Polsce. Muzycy, zamiast spoczywać na laurach, przygotowali nowy album!

Pierwsze utwory promujące ‚Origins’ to okupujący szczyty list przebojów ‚Natural’ oraz ‚Zero’ – utwór, który został nagrany specjalnie na potrzeby filmu ‚Ralph Demolka w internecie’.

 

Jak zapowiadają muzycy Imagine Dragons, ich najnowsze wydawnictwo to siostrzany album ‚Evolve’. – Szukamy nowych terytoriów, ale nie zapominamy o korzeniach. Kiedy tworzymy, nie stawiamy sobie żadnych granic i zasad. Zawsze jesteśmy podekscytowani kiedy możemy nagrywać coś nowego i brzmiącego inaczej niż dotychczas – mówi lider zespołu, Dan Reynolds.

 

Za produkcję ‚Origins’ odpowiadają Joel Little (Lorde, Khalid), Mattman & Robin (Selena Gomez, Carly Rae Jepsen) oraz John Hill (Florence + the Machine). Imagine Dragons jak zwykle z niezwykłą swobodą łączą elementy rocka, hip-hopu, popu i folku. Podobnie jak w przypadku dotychczasowych wydawnictw, ważną rolę odgrywają teksty – często poruszające bolesne tematy, jednak dające nadzieję oraz inspirację.

 

Lista piosenek:

1. Natural
2. Boomerang
3. Machine
4. Cool Out
5. Bad Liar
6. West Coast
7. Zero (from ‚Ralph Breaks The Internet”‚
8. Bullet In A Gun
9. Digital
10. Only
11. Stuck
12. Love
/Universal Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka