°C

HONORATA SKARBEK – Sunset

Płyta 'Sunset' to czwarty krążek w dyskografii 25-letniej wokalistki, która zadebiutowała w 2011 roku z płytą 'Honey', która pokryła się złotem, podobnie jak drugi krążek 'Million'.

Przez 7 lat obecności na rynku muzycznym piosenkarka zrealizowała 15 teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 000 000 odsłon.

To wydawnictwo promują dwa single ‚Na Koniec Świata’ oraz ‚Zasady’. Longplay opowiada nam historię od zachodu do wschodu słońca, przechodząc przez cały wachlarz emocji, z którymi autorka miała okazję spotkać się przez 2 lata, podczas których pracowała nad materiałem.

 

Problemy zawodowe czy zawirowania miłosne, to tylko zalążek tego, o czym można usłyszeć na płycie ‚Sunset’. Zamyka ona też pewien etap w życiu artystki, ale to, o co dokładnie chodzi, wokalistka pozostawia już do odgadnięcia słuchaczom.

 

Honorata Skarbek jest autorką tekstów oraz współkompozytorką wszystkich piosenek na płycie, w której powstawaniu brały udział inne znane artystki takie jak Lanberry, Sarsa czy Wdowa.

 

 

Lista piosenek:
1. Sunset
2. Zły Sen
3. Zabierz Mnie
4. Paranoje
5. Chora
6. Euforia
7. Zasady
8. Świat Jest Nasz
9. Na Pół
10. Na Koniec Świata
11. Wielkie Oczy

/Universal Music Polska

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.