°C

HEY / PHARRELL WILLIAMS / MARTYNA JAKUBOWICZ

Sony Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 18 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2013!

Ostatnie 3 nominowane nagrania w głosowaniu! Do kompletu dorzucamy piosenki grupy Hey, Pharrella oraz coverową wersję hitu Joni Mitchell w interpretacji Martyny Jakubowicz! Na hity z 2013 głosujemy do północy w niedzielę!

HEY Co Tam?

Dziesiąty studyjny album zespołu nosił tytuł 'Do Rycerzy, Do Szlachty, Doo Mieszczan'. W jego tworzeniu wziął udział nowy członek zespołu Marcin Zabrocki – kompozytor i multiinstrumentalista – znany m.in. ze współpracy z grupami: Biff, Pogodno, Mordy. 'Co Tam?' jest drugim singlem z tego krążka. Piosenka została utrzymana w klimatach rockowych. Zaczyna się tak samo, jak następny singel – najpierw wchodzi gitara basowa, a później pozostałe instrumenty.

 
 
PHARRELL WILLIAMS Happy

’Happy' wchodzi w skład ścieżki dźwiękowej do filmu 'Minionki Rozrabiają'. Jest również pierwszym singlem promującym drugi solowy album Pharrella. Piosenka została napisana, zaśpiewana i wyprodukowana osobiście przez Artystę. Utwór uzyskał nominację do Oskara jako Najlepsza Piosenka Oryginalna (Best Original Song). Razem z datą publikacji singla ukazał się wideoklip do piosenki 'Happy'. Jest to pierwszy teledysk całodobowy na świecie. Oficjalny teledysk trwa natomiast ok. 4 minut i składa się ze scen wyciętych z dobowej wersji teledysku.

 
 
MARTYNA JAKUBOWICZ Duża Żółta Taksówka

Piosenka zapowiadała album 'Burzliwy Błękit Joanny', płytę, która była hołdem dla kanadyjskiej artystki Joni Mitchell. Ukaże się w dniu 70. urodzin wokalistki. Album, podobnie jak 'Tylko Dylan' z 2005, zawiera polskie interpretacje oryginalnych utworów. Teksty zostały przetłumaczone przez Andrzeja Jakubowicza.

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już dziś o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku