°C

HALO Słoń

'Słoń' to bardzo osobisty utwór, niemal manifest zespołu. Mocny tekst, zaangażowany, a przy tym subtelny i bogaty w metafory, odnosi się do aktualnego tematu,a towarzyszy mu ciekawe, rockowe brzmienie, niepozbawione wpływu elektroniki.

To pierwszy z czterech singli HALO – zespół w maju i czerwcu zaprezentuje cztery premiery, a jesienią 2019 ukaże się ich debiutancki album.

Zielonogórskie HALO ​po wielu latach działalności jego muzyków w różnych formacjach przybrał swój obecny kształt w połowie 2016 roku.  W międzyczasie pod okiem producenta Marka Dulewicza w łódzkim studio Embryo ​powstawał debiutancki, mimo wszystko, album, którego premiera zapowiadana jest na 2019 rok.

Członkowie HALO skupiają się nie na eksponowaniu siebie jako oddzielnych solistów, ale na tworzeniu i wyrażaniu zespołowej energii zawartej w muzyce, bez zbędnej otoczki – po prostu grają i, co najważniejsze, bawią się wyśmienicie dzięki energetycznemu ładunkowi muzyki. 

Dla muzyków tego kolektywu najważniejszy jest emocjonalny przekaz i przepływ muzycznego prądu. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.