°C

HAIM; TAYLOR SWIFT / ARIANA GRANDE

Universal Music
HAIM; TAYLOR SWIFT Gasoline

Piosenka pochodzi z trzeciego albumu sióstr Haim zatytułowanego 'Women in Music, Pt. III', płyta pokazała się pod koniec czerwca 2020.  Taylor Swift wniosła do nagrania nieco świeżości, ponownie zarejestrowane nagranie z wokalistką jest jednym z dwóch nowych tytułów na specjalnej wersji albumu sióstr. Panie współpracowały już razem przy piosence 'No Body No Crime' z ubiegłorocznego albumu Taylor 'Evermore'.

 

 

ARIANA GRANDE Test Drive

’Test Drive' to jeden z pięciu utworów wydanych w ramach wersji deluxe albumu 'Positions' Ariany Grande. Wydawnictwo swoją premierę odbyło 19 lutego 2021 roku, zaledwie trzy i pół miesiąca po wydaniu wersji podstawowej szóstego albumu studyjnego Artystki.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku