°C

HAIM – Now I’m In It

 

Trio HAIM prezentuje nowy singiel 'Now I’m In It'. Do kawałka powstał teledysk wyreżyserowany przez Paula Thomasa Andersona.

W rozmowie z ‚The Guardian’ Danielle Haim tak opowiada o piosence:

– Pewnie pomyślicie, że ‚Now I’m In It’ to piosenka o rozstaniu, bo śpiewam w niej: „Nie możemy się przyjaźnić”. Tak naprawdę chodzi jednak o mnie samą i mój umysł.
– Nawet gdy śpiewamy o czymś mrocznym lub poważnym, lubimy zawiązać na tym kokardkę, tak by dodać przekazowi odrobinę lekkości. Chcemy, by nasza muzyka, szczególnie ta piosenka, pomagały wam przejść przez ciężkie czasy – dodaje Este Haim

.
‚Now I’m In It’ to drugi po ‚Summer Girl’ utwór zapowiadający nowy materiał od HAIM. Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka ‚Something To Tell You’ (2017), które dotarło na 2. miejsce list sprzedaży w Wielkiej Brytanii i 7. w USA.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku