°C

GROMEE – Chapter One

 

'Chapter One' jest zbiorem singli, które do tej pory stworzył Gromee. Nie zabraknie również nowych produkcji oraz dwóch remixów stworzonych specjalnie dla Ani Dąbrowskiej i Beaty Kozidrak.

Gromee, czyli Andrzej Gromala to utalentowany DJ i producent muzyczny.

Gromee ceni sobie brzmienia żywych instrumentów, dlatego też w produkcjach muzycznych niestandardowe brzmienia uzyskuje łącząc analogowe instrumenty z elementami elektroniki. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się w 2010 roku. Kolejne wydawane single rok do roku otwierały Gromeemu drzwi do coraz większych klubów muzycznych oraz na scenę Sunrise Festival, najpopularniejszą imprezę z muzyką elektroniczną.

 

Rok 2013 przyniósł artyście popularność w bardziej mainstremowym świecie. Utwór ‚Follow You’ z amerykańskim wokalistą WurID podbił listy przebojów docierając do 11. miejsca Airplay Chart. Singiel uzyskał status Złotej Płyty. Rok 2017 był dla Artysty wyjątkowy. Jego hity ‚Fearless’ (status podwójnej Platynowej Płyty) oraz ‚Spirit’ (status Platynowej Płyty, 1. miejsce AirPlay Chart) otworzyły mu drogę do zarezerwowanej do tej pory dla popowych wokalistów sceny na festiwalu w Sopocie, czy Opolu.

 

 

 

Spis utworów:
1. Fearless
2. Lingo
3. Follow You
4. Light Me Up
5. Spirit
6. Who Do You Love
7. Without You
8. Gravity
9. Runaway (Radio Edit)
10. All Night 2017 (Radio Edit)
11. Hurricane
12. 2BA (Radio Edit)
13. Nieprawda (Gromee Remix)
14. Upilam Sie Toba (Gromee Remix)

/Sony Music Polska

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka