°C

GEORGIA / KASIA CEREKWICKA

Sonic

GEORGIA Running Up The Hill

Po niesamowicie udanym roku dla Georgii, w tym po wydaniu jej nominowanego do nagrody Hyundai Mercury Music Prize albumu 'Seeking Thrills' oraz po wyprzedanej trasie koncertowej na początku 2020 roku, ostatnie 12 miesięcy kończy z przytupem. W hołdzie swojej muzycznej bohaterce – Kate Bush, Georgia udostępniła swoją interpretację 'Running Up That Hill'. Informacja o singlu zbiega się z wydaniem Seeking Thrills: The Ultimate Thrills Edition', nowej, cyfrowej wersji albumu, przynoszą’cej wszystkie remiksy z albumu, garść niepublikowanych remiksów, a także jej ostatnią współpracę z Yung Baby Tate przy 'Feel It'.

KASIA CEREKWICKA Nigdy

Polska wokalistka Kasia Cerekwicka powróciła z nowym albumem po pięciu latach. Teraz wybrała drugi singiel! Co ciekawe, ta informacja została potwierdzona przez samą Artystkę w trakcie niedawnej transmisji live z fanami na Instagramie. Wirtualne spotkanie trwało prawie godzinę i to tam padła informacja na temat drugiego singla – 'Nigdy'.

Więcej muzyki nie do przegapienia już dziś, po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku