°C

GEORGE EZRA – Staying At Tamara’s

 

Drugi studyjny krążek George'a Ezry 'Staying At Tamara’s' ukazuje się trzy lata od premiery słynnej płyty 'Wanted On Voyage', z której pochodzą takie hity jak 'Budapest', 'Barcelona' czy 'Blame It On Me'. Jak zapowiada muzyk - będzie to materiał o eskapiźmie, marzeniach, lękach i miłości’.

Podobnie jak ‚Wanted On Voyage’, ‚Staying At Tamara’s’ również zainspirowały podróże, a konkretnie czary na wyspie Skye, świńska farma w Norfolk, dawna obora z mąką kukurydzianą w Kent, przerobiona stodoła w północnej Walii czy Airbnb w Barcelonie, którego właścicielką była tytułowa Tamara. Efektem doświadczeń z tych miejsc jest ‚zachęcający do pstrykania palcami, błyszczący mosiądzem album do rzucania włosów na wiatr’ pełen pozytywnej energii, zaangażowany i skłaniający do przemyśleń.

 

Album promuje singiel ‚Paradise”, o którym George mówi: „‚Paradise’ narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości – miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju”.

 

Album ‚Staying At Tamara’s’ ukazał się na płycie CD oraz winylu z dołączonym materiałem na CD.

 

 

 

 

Lista utworów:

1. Pretty Shining People
2. Don’t Matter Now
3. Get Away
4. Shotgun
5. Paradise
6. All My Love
7. Sugarcoat
8. Hold My Girl
9. Saviour (feat. First Aid Kit)
10. Only A Human
11. The Beautiful Dream

/Sony Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka