°C

GARY BARLOW; MICHELE BUBLE; SEBASTIAN YATRA / ROXEN

Universal Music
GARY BARLOW; MICHELE BUBLE; SEBASTIAN YATRA Elita

– Na początku byliśmy tylko ja i Michael. Ale potem powiedział mi, że zna tak utalentowanego gościa, który świetnie pasuje do utworu. Godzinę później byliśmy już na łączach, a gdy Sebastián odesłał nam utwór, byliśmy zachwyceni. Ma niesamowitą charyzmę. Wszystko brzmiało tak autentycznie!
Michael Bublé dodaje: – Nie wydaje mi się, abym kiedykolwiek uczestniczył w popowym projekcie, gdzie trzy tak wyraziste osobowości idealnie ze sobą współgrają. ‚Elita’ to świetne przedsięwzięcie łączące różne kultury i aspekty muzyki. Stanowiliśmy dla siebie wzajemną inspirację i wyszła z tego mieszanka doskonała. Piosenka jest ekscytująca, seksowna i dodaje sił!
– Do tej pory nie mogę uwierzyć, że jestem w tej samej piosence co Gary Barlow i Michael Bublé! Zrobiliśmy wszystko zdalnie, ale o dziwo, mam wrażenie, jakbyśmy przyjaźnili się od dawna. Obaj artyści to świetni ludzie, utalentowani i z sercem na dłoni. Nie mogę się doczekać, by czerpać wiedzę z ich doświadczenia, rad i przyjaźni w tym całym procesie, jak również w kolejnych projektów. Mam nadzieję, że „Elita” spodoba się Wam tak samo jak nam – podsumowuje Yatra.

 

 
 
 
ROXEN How To Break A Heart

Elita światowego popu i latino w jednym utworze! Gary Barlow, Michael Bublé I Sebastián Yatra prezentują wspólny singiel ‚Elita’, zapowiedź nowego solowego albumu Barlowa zatytułowanego ‚Music Played By Humans’. ‚Elita’ to z kolei singiel celebrujący siłę kobiet. To uzależniająca mieszanka popu zmieszanego z latino, a głosy trzech wokalistów tworzą niezwykle smakowitą mieszankę. Praca nad utworem rozpoczęła się jeszcze w listopadzie 2019. Jak wyjaśnia Gary:
Roxen prezentuje swój wyjątkowy, niepodrabialny styl w nowej piosence ‚How To Break A Heart’, której słowa i klip idealnie współgrają z charakterem nagrania. 

-To jedna z moich ulubionych piosenek, dlatego nie mogłam się doczekać jej premiery. Mam nadzieję, że wam się spodoba i trafi na wasze playlisty. Mimo przesłania, to utwór z pozytywnym klimatem, porywający do tańca, taki, którego chce się słuchać na okrągło. Czekam niecierpliwie na reakcje i jeszcze raz dziękuję za wszystko. Kocham Was – powiedziała Roxen.

Roxen to nietuzinkowa Artystka obdarzona głębokim, unikatowym głosem, której muzykę charakteryzuje rozmarzone brzmienie. Jej piosenki i teksty tworzą jedyny w swoim rodzaju świat, gdzie wszystko wydaje się możliwe.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku