°C

FOO FIGHTERS / KAYTRANADA; H.E.R.

Sony Music
FOO FIGHTERS Love Dies Young

’Love Dies Young' to nowy singiel Foo Fighters z albumu 'Medicine At Midnight'. Wokalista Dave Grohl odpowiada za reżyserie klipu! Aktor Jason Sudeikis występuje w teledysku i wciela się w role trenera zespołu. 

 

 

KAYTRANADA; H.E.R. Intimidated

Haitańsko-kanadyjski producent wydaje nową EP-kę 'Intimidated'! Trzyścieżkowy projekt obejmuje gościnne występy H.E.R. 'Intimidated' jest drugim tegorocznym wydawnictwem Artysty po jego singlu 'Caution', który ukazał się w lutym. Nowy projekt pojawia się tuż przed jego trasą po Północnej Ameryce, która świętować będzie dobrze przyjęty przez krytyków album 'BUBBA' z 2019 roku, za który otrzymał dwie nagrody Grammy (najlepszy album taneczny/elektroniczny i najlepsze nagranie taneczne za „10%” z udziałem Kali Uchis).

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku