°C

FEEL / GLASS ANIMALS

Universal Music Polska
FEEL Lubię Na Ciebie Patrzeć
 
Do sieci trafił klip do premierowego utworu 'Lubię Na Ciebie patrzeć'. To pierwszy singiel zespołu Feel, zapowiadający nową płytę, która ukaże się w 2022 roku. Zespół serwuje nam solidną dawkę brzmienia z lat 80. w nowoczesnej aranżacji. Tekst do utworu został napisany przez frontmana grupy, muzycznie Piotra Kupichę wsparł nieoceniony Juliusz Greń.
Teledysk do piosenki w reżyserii Piotra Smoleńskiego, ukazuje piękną miłość dwojga ludzi w jesieni życia. 
 
 

 
 
GLASS ANIMALS I Don’t Wanna Talk (I Just Wanna Dance)

Grupa Glass Animals, która w ubiegłym roku wywołała zamieszanie hitem 'Heat Waves', zaprezentowała nowy singiel 'I Don’t Wanna Talk (I Just Wanna Dance)'. Piosenka stanowić ma swoiste antidotum na skutki ubiegłorocznych zawirowań.  

– Rozmowy są super, żeby nie było wątpliwości – wyjaśnia od razu tytuł piosenki jej autor, frontman Glass Animals i producent, Dave Bayley. – Przez pandemię wielu z nas zaczęło jednak zaglądać w głąb siebie. Niepewność, która zdominowała otaczający nas świat, brak możliwości tworzenia nowych wspomnień, zachęcały, by spoglądać w przeszłość. Nierzadko wywoływało to kompleksy i naruszało nasze podwaliny. Związki się zmieniły, przyjaciele się zmienili, a pewność siebie została zniszczona. Ja osobiście mnóstwo czasu spędziłem rozmawiając z moim psem, ale jeszcze więcej z sobą samym, co powodowało bezsenne noce. Podobnie mieli moi przyjaciele i rodzina. Czułem się, jak w szybkowarze, który nie ma ujścia dla całej tej pary. I o tym właśnie jest ten numer – o tym szybkowarze i usilnej próbie dekompresji. Chcę więc, by ludzie na chwile wyłączyli swoje urządzenia, włączyli piosenkę, zamknęli oczy i na chwilę spuścili parę.

’I Don’t Wanna Talk (I Just Wanna Dance)' to pierwsze nagranie angielskiego kwartetu od czasu świetnie przyjętego albumu 'Dreamland' (1,5 miliarda streamów).   

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku