°C

FAULHABER; JAKE REESE – Savannah

 

Nick Faulhaber to wszechstronnie uzdolniony DJ i producent, do tej pory kojarzony z projektem De Housekeepers. Kawałek 'Savannah' to jego pierwsza solowa propozycja. Na wokalu Jake Reese, zwycięzca holenderskiej edycji programu X-Factor.

Stajnia The Bearded Man została powołana do życia w 2014 roku i niemal z miejsca osiągnęła wielki komercyjny sukces, stając się jednym z najważniejszych sub-labeli Armada Music. Był nim debiutancki singiel Lost Frequencies pt. 'Are You With Me', który okazał się prawdziwym międzynarodowym przebojem. Kolejne, muzyczne odkrycia jak Y.V.E. 48, Stupead, Sebastien, Nicolas Haelg czy KRONO tylko potwierdziły teorię, że ludzie odpowiadający za wydawnictwa ukazujące się pod szyldem brodacza, mają nosa do młodych utalentowanych artystów.

Czas na prezentację kolejnego z nich. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku