°C

FAULHABER; JAKE REESE – Savannah

Nick Faulhaber to wszechstronnie uzdolniony DJ i producent, do tej pory kojarzony z projektem De Housekeepers. Kawałek 'Savannah' to jego pierwsza solowa propozycja. Na wokalu Jake Reese, zwycięzca holenderskiej edycji programu X-Factor.

Stajnia The Bearded Man została powołana do życia w 2014 roku i niemal z miejsca osiągnęła wielki komercyjny sukces, stając się jednym z najważniejszych sub-labeli Armada Music. Był nim debiutancki singiel Lost Frequencies pt. ‚Are You With Me’, który okazał się prawdziwym międzynarodowym przebojem. Kolejne, muzyczne odkrycia jak Y.V.E. 48, Stupead, Sebastien, Nicolas Haelg czy KRONO tylko potwierdziły teorię, że ludzie odpowiadający za wydawnictwa ukazujące się pod szyldem brodacza, mają nosa do młodych utalentowanych artystów.

Czas na prezentację kolejnego z nich. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.