°C

ELTON JOHN ; CHARLIE PUTH / KAROLINA STANOSŁAWCZYK

HYPSTERIA RECORDS
ELTON JOHN ; CHARLIE PUTH After All
 
Piosenka zapowiada nowy album Eltona Johna. Na płycie 'The Lockdown Sessions' znajdą się piosenki nagrane w czasie pandemii we współpracy z innymi artystami. 'After All' to drugi po 'Cold Heart' singiel promujący nowy album Eltona Johna. Tym razem muzyk do współpracy zaprosił Charliego Putha.
 
Płyta ukaże się 22 października 2021 roku. Znajdzie się na niej 16 piosenek, z czego 10 to premierowe nagrania.
 
 

 
 
 
KAROLINA STANOSŁAWCZYK Ostry Dyżur

Karolina Stanisławczyk zasłynęła piosenką 'Cliché', która znalazła się na szczytach krajowych list przebojów. 21-letnia wokalistka komponuje i pisze teksty. 'Ostry Dyżur' to jej najnowsze dzieło. To retro-taneczna propozycja na jesień 2021, to nowy, a zarazem pierwszy po wydanym albumie, singiel Karoliny Stanisławczyk zapowiadający nową płytę. Piosenka powstała we współpracy z Don Juanem (Jonatan Chmielewski). Ten duet na nowej płycie Karoliny usłyszymy jeszcze wielokrotnie.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku