°C

ELLIE GOULDING / ANDERSON. PAAK; JUSTIN TIMBERLAKE / THE WEEKND

Universal
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, na 2020, czasie obecnym skończywszy. Pora na kolejne hity, tym razem te bieżące, wciąż gorące!

Zapraszamy do ostatniego tygodniowego głosowania! Dziś komplet nominowanych zasilają ostatnie 3 tytuły - piosenki Ellie Goulding, kreskówkowy Andreson. Paak z Justinem oraz The Weeknd! Na hity z 2020 głosujemy do północy w niedzielę!

ELLIE GOULDING Power
 
Ellie Goulding powródiła w tym roku z mocnym singlem ‚Power’, do którego powstał zachwycający teledysk – zrealizowany w całości w warunkach izolacji.
 

 
 
ANDERSON .PAAK; JUSTIN TIMBERLAKE Don’t Slack
 
‚Don’t Slack’ to wspólne dzieło Justina Timberlake’a oraz Andersona .Paaka, które powstało na potrzeby drugiej części bajki ‚Trolls’. Ścieżka dźwiękowa do pierwszej części, podobnie jak promujący ją singiel Can’t Stop The Feeling osiągnęła w Polsce status platynowej płyty.
 

 
THE WEEKND In Your Eyes

Piosenka z czwartego albumu Kanadyjczyka ‚After Hours’.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już dziś o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku