°C

ED SHEERAN ‚No.6 Collaborations Project’

Ed Sheeran wydał przed tygodniem długo oczekiwany album 'No.6 Collaborations Project'. Do każdej piosenki z płyty Ed zaprosił niesamowitych gości! Artysta ujawnił również teledysk do kolejnej piosenki 'Antisocial'', którą nagrał razem z Travisem Scottem!

Do tej pory Ed zaprezentował 5 utworów z nadchodzącego albumu, na którym znajdziecie aż 15 wyjątkowych kompozycji. Pierwszym ujawnionym singlem był ‚I Don’t Care’ z Justinem Bieberem. Piosenka od razu wspięła się na pierwsze miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii i pozostała na tej pozycji przez 7 tygodni z rzędu! Liczba globalnych streamów utworu ‚I Don’t Care’ przekroczyła 800 milionów! Drugi utwór, który zaprezentował artysta to ‚Cross Me’ feat. Chance the Rapper i PnB Rock. Do ‚Cross Me’ powstał efektowny teledysk nakręcony techniką motion caption. Trzecią piosenką jaką opublikował Ed był singiel ‚Beautiful People’ z udziałem Khalida!

 

 

Jak tłumaczy sam Ed Sheeran:
‚Jestem ogromnym fanem wszystkich artystów, z którymi współpracowałem przy tym albumie. Są to artyści, którzy mnie inspirują. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie cały album!’

 

 

 

Lista utworów:

1. Beautiful People, feat. Khalid
2. South of the Border, feat. Camila Cabello & Cardi B
3. Cross Me, feat. Chance the Rapper and PnB Rock
4. Take Me Back to London, feat. Stormzy
5. Best Part of Me, feat. Yebba
6. I Don’t Care with Justin Bieber
7. Antisocial with Travis Scott
8. Remember the Name, feat. Eminem & 50 Cent
9. Feels, feat. Young Thug & J Hus
10. Put It All on Me, feat. Ella Mai
11. Nothing on You, feat. Paulo Londra & Dave
12. I Don’t Want Your Money, feat. H.E.R
13. 1000 Nights, feat. Meek Mill & A Boogie Wit Da Hoodie
14. Way to Break My Heart, feat. Skrillex
15. Blow with Bruno Mars & Chris Stapleton

/Warner Music

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.