°C

DUA LIPA ' P!NK; WILLOW SAGE HART

Warner Music
DUA LIPA We’re Good
 
Dua Lipa opublikowała nowy singiel 'We’re Good', który przedstawia zmysłową opowieść o dwojgu kochanków, którzy muszą się rozstać. Wyprodukowany przez Slya spokojny utwór pochodzi z wydawnictwa 'Future Nostalgia – The Moonlight Edition', na którym znalazły się też single 'Don’t Start Now', 'Physical', 'Break My Heart' i 'Levitating'.
 
Akcja teledysku do 'We’re Good' rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Na ekranie widzimy Duę Lipę śpiewającą w eleganckiej restauracji na statku. W tej samej restauracji ważą się losy pewnego homara… Piękne, surrealistyczne wideo wyreżyserowali Vania Hetmann i Gal Muggla.
 
 

 
 
P!NK + WILLOW SAGE HART Cover Me In Sunshine

Piosenkarka już w przeszłości śpiewała razem z córką Willow Sage Hart. Stało się tak w 2018 roku, gdy razem nagrały nową wersję piosenki 'A Million Dreams' z filmu 'Król Rozrywki'. Willow miała wtedty 7 lat. Kilka dni temu na TikToku pojawiło się kolejne wideo, na którym Pink ponownie śpiewa z córką. Dopiero później okazało się, że była to jedynie zapowiedź singla.

– Moja mała dziewczynka razem ze mną nagrała piosenkę i teledysk. Mamy nadzieję, że przyniesie wam radość, słodycz i słońce. Poprzedni rok był dla nas prawdziwym rollercoasterem emocji. Był przepełniony strachem, smutkiem i samotnością, ale był także pełen ciszy, refleksji i nauki. Willow i ja znalazłyśmy ukojenie w tworzeniu muzyki i prezentujemy ten numer z nadzieją, że Wam również pomoże przetrwać ten ciężki okres – przyznaje P!nk, mówiąc o utworze 'Cover Me In Sunshine'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku