°C

DOGRYWKA: Żużlowe Derby, kolejne kontrakty w Stelmecie, Lechia przed PP, Martyna Kubka, Antoni Kowalski

Dogrywka
 

Dziś w DOGRYWCE na 97.1 fm sporo żużla po 99. Derbach Ziemi Lubuskiej, także dużo o baskecie, po tym jak Stelmet Enea BC Zielona Góra pochwalił się kontraktami z kolejnymi dwoma zawodnikami, w tym jednym nowym. Oprócz tego także sprawdziliśmy w jakiej formie są piłkarze Lechii Zielona Góra przed meczem 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, kiedy start w Mistrzostwach Polski w tenisie ziemnym rozpocznie Martyna Kubka oraz na jakiej prestiżowej imprezie zagra niedługo snookerzysta Antoni Kowalski.

Zapowiedź tego co w programie:

Część żużlowa I – przedstawiciele lubuskich drużyn po 99. Derbach Ziemi Lubuskiej:

Część żużlowa II – ekspert, były trener obu lubuskich zespołów, Czesław Czernicki:

Część koszykarska – kontrakty w Stelmecie Enei BC Zielona Góra – przyjście Daniela Szymkiewicza, pozostanie Marcela Ponitki oraz bieżące sprawy komentowane przez współwłaściciela klubu Janusza Jasińskiego:

Ostatnia część łączona – Lechia Zielona Góra (piłka nożna), Martyna Kubka (tenis ziemny) oraz Antoni Kowalski (snooker):

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku