°C

DOGRYWKA: Siedem sportów i żużlowy mistrz świata!

Dogrywka
 

Dziś w DOGRYWCE na 97.1 fm aż siedem dyscyplin sportu i romowy z ligowcmi i sportowcami z Zielonej Góry, którzy w weekend startowali na kilku arenach sportowych naszego miasta, ale też na wyjeździe. Ale na czoło wysuwa się rozmowa ze świeżo upieczonym mistrzem świata na żużlu - Bartoszem Zmarzlikiem!

Żużla dziś najwięcej – mamy mistrza Zmarzlika, ale też ósmego w GP Patryka Dudka, kóry krótko podsumowuje swój sezon.

W części koszykarskiej mamy Stelmet i mecze z Avtodorem Saratov i Stalą Ostrów, a szczególnie głęboko mówimy o tym drugim – mecz w lidze VTB opisuje nam jeden z trenerów, Arkadiusz Miłoszewski.

Trener Andrzej Sawicki opowiada o meczu Lechii Zielona Góra z Ruchem Zdzieszowcie – Lechia wygrała i ma tylko 4 punkty straty do lidera!

Kolejne 2 ekipy, o których meczach mówimy to zielonogórscy siatkarze i rugbyści.

W Dogrywce również o półmaratonie zielonogórskim.

Na koniec MFC16 czyli gala sportów walki, którą po raz kolejny zorganizował Tomasz Makowski – rozmawiamy z triumfatorami walk, do których doszło w hali CRS:

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku