°C

DOGRYWKA: Siedem sportów – drużynówka oraz szanse Zielonej Góry na igrzyska

Dogrywka
 

Dziś w DOGRYWCE omawiamy aż 7 dyscyplin! Mamy wywiady związane z występami zielonogórskich drużyna, ale też świetne indywidualne występy sportowców z naszego miasta.

Zaczynamy od koszykówki i meczu Stelmetu ENEI BC Zielona Góra w lidze VTB z Unicsem Kazań:

Zaglądamy do żużlowców Falubaz – ci w piątek byli w szpitali i pogotowiu opiekuńczym i wręczali dzieciakom prezenty mikołajkowe:

Pływanie – trener Jacek Miciul opowiada o występie Jakuba Skierki na mistrzostwach Europy, ale też o „kuszeniu” zawodnika przez miasto Kartuzy:

Trener koordynator Gwardii Zielona Góra Jerzy Zarzycki z entuzjazmem opowiada o znakomitych startach strzelców Gwardii ZG na mistrzostwach Polski w konkurencjach olimpijskich w broni pneumatycznej we Wrocławiu:

Emil Drozdowicz – piłkarz wychowany w Zielonej Górze odpytywany jest przez nas przy okazji wizyty na gali Warty Gorzów m.in o to, czy wróci do Lechii:

Na koniec zespoły akademickie – AZSie siatkarskim i jego meczu w 2 lidze, a także o piłkarzach ręcznych, którzy w środę zagrają ostatnie spotkanie w tym roku:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku