°C

Dogrywka: Idealni ręczni, młody Zastal, siatkarskie derby w 3 lidze, futsal, Młynarczyk

"DOGRYWKA"
 

Jak zawsze w poniedziałek mamy DOGRYWKĘ na 97.1 fm i przegląd weekendowych występów naszych zespołów i nie tylko..

Na początek piłka ręczna i najlepszy od długiego czasu mecz piłkarzy ręcznych AZSu UZ Zielona Góra, którzy w I lidze pokonali niepokonanego do tej pory lidera – SPR UKS GOKiS Kąty Wrocławskie:

 W II części koszykówka – dwukrotnie.

Najpierw Aldemed SKM Zastal Zielona Góra i jego porażka w II lidze z Zetkamą LaNonna Doral Kłodzko:

I rozmowa z Filipem Matczakiem – zielonogórzaninem z Kinga Szczecin, który zawitał w niedzielę na mecz SKMu:

Kolejna część to siatkówka pań i historyczne derby Zielonej Góry w III lidze. Zagrały A.Z Iwaniccy Empiria i UKS 13 LO 7 Zielona Góra. Wygrała Trzynastka 3-0, a u nas rozmowy z obydwiema ekipami, które salę w Świdnicy opuszczały – oczywiście – w odmiennych nastrojach:

Dyscyplina nr 4 to futsal – tu były derby południa województwa lubuskiego – w II lidze AZS Zielona Góra grał z Mundialem Żary – wygrał 5-2:

Na koniec piłka nożna i rozmowa ze słynnym bramkarzem Józefem Młynarczykiem, który był w piątek w Przyborowie pod Nową Solą na obchodach 75-lecia szkoły, która nosi jego imię. Rozmawiał z nim Jakub Lesiński:

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku