°C

DOGRYWKA: Falubaz zaniepokoił, Stelmet – podsumowania, piłka kończy ligę, Wataha bliska utrzymania

Dogrywka
 

Zapraszamy na cotygodniową DOGRYWKĘ na 97.1 fm. Dziś 4 sporty - najwięcej o meczu Falubazu z Włókniarzem pod Jasną Górą, ale też mnóstwo basketu oraz piłka nożna i rugby.

 

Stelmet Falubaz ZG przegrał w Częstohowie z forBet Włókniarzem i mimo, że jest 3 tabeli PGE Ekstraligi to  ma sporo do przemyślenia i sporo pracy w obliczu nadchodzących trudnych meczów o playoff,

Koszykarze Stelmetu rozjechali się po domach – u nas jeszcze rozmowa podsumowująca sezon z rozgrywającym Marelem Starksem. Mamy też długie spojrzenie na sezon asystenta I trenera – Arkadiusza Miłoszewskiego.

Piłkarze Falubazu Gran-Bud zagrali ostatni mecz u siebie w 4 lidze, a już wiadomo, że przynajmniej 2 piłkarzy nie będzie w zespole w 3 lidze, bo kończą karierę. Jeden z nich – Maciej Górecki – u nas.

Na koniec jeszcze rozmowa z trenerem Watahy Rugby Club – Pawłem Prokopowiczem. Pierwszy mecz o utrzymanie z Alfą Bydgoszcz jego zespół wygrał 26-12, w niedzielę mecz nr 2.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku