°C

DOGRYWKA: Falubaz zaniepokoił, Stelmet – podsumowania, piłka kończy ligę, Wataha bliska utrzymania

Dogrywka

Zapraszamy na cotygodniową DOGRYWKĘ na 97.1 fm. Dziś 4 sporty - najwięcej o meczu Falubazu z Włókniarzem pod Jasną Górą, ale też mnóstwo basketu oraz piłka nożna i rugby.

 

Stelmet Falubaz ZG przegrał w Częstohowie z forBet Włókniarzem i mimo, że jest 3 tabeli PGE Ekstraligi to  ma sporo do przemyślenia i sporo pracy w obliczu nadchodzących trudnych meczów o playoff,

Koszykarze Stelmetu rozjechali się po domach – u nas jeszcze rozmowa podsumowująca sezon z rozgrywającym Marelem Starksem. Mamy też długie spojrzenie na sezon asystenta I trenera – Arkadiusza Miłoszewskiego.

Piłkarze Falubazu Gran-Bud zagrali ostatni mecz u siebie w 4 lidze, a już wiadomo, że przynajmniej 2 piłkarzy nie będzie w zespole w 3 lidze, bo kończą karierę. Jeden z nich – Maciej Górecki – u nas.

Na koniec jeszcze rozmowa z trenerem Watahy Rugby Club – Pawłem Prokopowiczem. Pierwszy mecz o utrzymanie z Alfą Bydgoszcz jego zespół wygrał 26-12, w niedzielę mecz nr 2.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.