°C

DOGRYWKA: Falubaz bez kierownika na zgrupowaniu, Zastal po kadrze, Lechia sparuje, tenisowe MP i inne

Dogrywka
 

W dzisiejszej Dogrywce na 97,1 fm rozmawialiśmy sporo o żużlu i rezygnacji kierownika drużyny Falubazu Tomasza Walczaka, w momencie, kiedy żużlowcy przebywają na zgrupowaniu w Świnoujściu. Ponadto rozmawialiśmy o ostatnich dwóch meczach reprezentacji Polski koszykarzy i bieżących sprawach w Enei Zastalu BC, byliśmy na kolejnym sparingu piłkarzy Lechii. Ponadto podsumowaliśmy tenisowe Mistrzostwa Polski juniorów oraz rywalizację młodych zielonogórskich siatkarzy UKS-u Trzynastki VII LO. Pod koniec programu także przygotowania do nowego sezonu w wykonaniu Klubu Futbolu Amerykańskiego Wataha oraz speedrowerowców ZKS-u.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku