°C

DILLON FRANCIS; EVIE IRIE / PAWEŁ DOMAGAŁA

Universal Music
DILLON FRANCIS; EVIE IRIE Be Somebody

Jak zwykle wszystkich zaskoczył, Dillon Francis, Artysta, który produkuje platynowe tytuły tym razem postawił na wschodzącą gwiazdę Evie Irie. Trochę gitar, syntezatory i brzmienie, które osadza tę produkcję między twóczością Lorde i Dua Lipą.  Po lyric video w sieci już pojawił się właściwy wideoklip.

 

 
 
PAWEŁ DOMAGAŁA Synku Mój

Utwór promuje płytę 'Wracaj', która ukazała się 20 listopada 2020 roku. Autorem tekstu jest sam Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim, który jest również producentem muzyczny utworu. Reżyserem teledysku zaś jest Paweł Łukomski, który odpowiadał za: 'Weź Nie Pytaj', 'Wystarczę Ja', 'Ja Tak Umiem', czy 'Popatrz Na Mnie'.

’Synku Mój' to bardzo ważna dla mnie piosenka. Każdy ma swoje wojny, które nie wiadomo po co rozpętał, każdy zaplątuje się w niechciane relacje, wydaje osądy z którymi, tak naprawdę nigdy się nie zgadzał. I nagle zanim się zorientujesz, jesteś człowiekiem, którym nigdy nie chciałeś być, robisz rzeczy, których nigdy nie chciałeś robić i nie umiesz się cofnąć czy przeciwstawić się osobie, którą się stałeś. Czy to jestem ja?' – Paweł Domagała.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia już dziś, po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku