°C

DIDO Take You Home

Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, czyni Dido najlepiej sprzedającą się Artystką z Wielkiej Brytanii. Albumy 'No Angel' oraz 'Life For Rent', są wciąż najlepiej sprzedającymi się krążkami w historii Wielkiej Brytanii.
Doczekaliśmy się potwierdzenia też polskiej daty koncertu Dido. Koncert zaplanowany został na 16 listopada. Artystka wystąpi w poznańskiej Sali Ziemi MTP!

Razem z ogłoszeniem nowego albumu, Dido potwierdziła swoją pierwszą od 15 lat trasę koncertową! Na żywo zabrzmią nie tylko utwory z nowego albumu, ale również mega-hity ‚Thank You’, ‚Here With Me’, ‚White Flag’ i ‚Life For Rent’. 

Tournée Dido, złożone z 27 koncertów, rozpoczęło się 5 maja w Pradze i obejmuje m.in. Mediolan, Paryż, Brukselę, Londyn, oraz…  Pozań! 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.