°C

DIDO – Still On My Mind

 

Sporo się mówiło o Jej powrocie na rynek. 5 album w karierze Artystki z pewnością nie przyniósł rozczarowania, kolejne single z krążka pojawiają się na listach przebojów w wielu krajach.

Na albumie znalazły się m.in. single ‚Hurricanes’, ‚Give You Up’, ‚Friends’ oraz tytułowy ‚Still On My Mind’.

Materiał skomponowany i nagrany został w Anglii i jest ponownie owocem współpracy Dido i jej brata – współproducenta poprzednich bestsellerowych albumów i założyciela Faithless – Rollo Armstronga. Jest to pierwszy od 5 lat longplay tej brytyjskiej Artystki!

Razem z ogłoszeniem nowego albumu, autroka multiplatynowych płyt ‚No Angel’ oraz ‚Life For Rent’ ogłosiła swoją pierwszą od 15 lat trasę koncertową! Na żywo zabrzmią nie tylko utwory z nowego albumu, ale również mega-hity ‚Thank You’, ‚Here With Me’, ‚White Flag’ i ‚Life For Rent’.
Trasa Dido, złożona z 27 koncertów, rozpoczęła się 5 maja w Pradze. Artystkę będzie można podziwiać m.in. w Mediolanie, Paryżu, Brukseli, czy Londynie.

 

Lista utworów:

1. Hurricanes
2. Give You Up
3. Hell After This
4. You Don’t Need A God
5. Take You Home
6. Some Kind Of Love
7. Still On My Mind
8. Mad Love
9. Walking By
10. Friends
11. Chances
12. Have To Stay

/Dream Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku