°C

DIDO – Still On My Mind

Sporo się mówiło o Jej powrocie na rynek. 5 album w karierze Artystki z pewnością nie przyniósł rozczarowania, kolejne single z krążka pojawiają się na listach przebojów w wielu krajach.

Na albumie znalazły się m.in. single ‚Hurricanes’, ‚Give You Up’, ‚Friends’ oraz tytułowy ‚Still On My Mind’.

Materiał skomponowany i nagrany został w Anglii i jest ponownie owocem współpracy Dido i jej brata – współproducenta poprzednich bestsellerowych albumów i założyciela Faithless – Rollo Armstronga. Jest to pierwszy od 5 lat longplay tej brytyjskiej Artystki!

Razem z ogłoszeniem nowego albumu, autroka multiplatynowych płyt ‚No Angel’ oraz ‚Life For Rent’ ogłosiła swoją pierwszą od 15 lat trasę koncertową! Na żywo zabrzmią nie tylko utwory z nowego albumu, ale również mega-hity ‚Thank You’, ‚Here With Me’, ‚White Flag’ i ‚Life For Rent’.
Trasa Dido, złożona z 27 koncertów, rozpoczęła się 5 maja w Pradze. Artystkę będzie można podziwiać m.in. w Mediolanie, Paryżu, Brukseli, czy Londynie.

 

Lista utworów:

1. Hurricanes
2. Give You Up
3. Hell After This
4. You Don’t Need A God
5. Take You Home
6. Some Kind Of Love
7. Still On My Mind
8. Mad Love
9. Walking By
10. Friends
11. Chances
12. Have To Stay

/Dream Music

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.