°C

Debaty Walentynkowe i jubileusz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

fot. Łukasz Brodzik

Czy o miłości można debatować, a o dobrego męża lub żonę trzeba się modlić? W kontekście zbliżającego się Święta Zakochanych rozmawiamy z organizatorami dziesiątej Debaty Walentynkowej.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w tym roku obchodzi swój jubileusz dwudziestopięciolecia działalności. Obecnie już po raz dziesiąty organizuje debatę, podczas której pod okiem ekspertów młodzież dyskutuje m.in. o tym, czym jest prawdziwa miłość, a także o prawidłowej komunikacji pomiędzy kobietą a mężczyzną w związku, małżeństwie i rodzinie. Młodzież opowiada także w audycji o tym, dlaczego warto angażować się społecznie oraz o różnorodności form i inicjatyw, jakie mogą prowadzić katolickie organizacje młodzieżowe.

Gośćmi rozmowy byli:
Agnieszka Wojnarowicz – pracownik biura KSM
Jakub Kusiowski – prezes zarządu KSM
ks. Marcin Bobowicz – asystent diecezjalny KSM

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.