°C

DE MONO ‚Reset’

 

De Mono ma już 32 lata, 15 albumów i niegasnący patent na przeboje. Andrzej Krzywy i spółka nie chcą oglądać się za siebie i mają dla nas kolejny album pod niezwykle sugestywnym tytułem 'Reset'.

Nowe brzmienia, nowe aranżacje, nowi producenci muzyczni, nowy wydawca, nowy management, nowy album i wciąż młody duchem zespół.

‚Praca nad tym albumem trwała ponad 2 lata, ale opłaciło się. Chcieliśmy, aby płyta nie była naiwna i banalna, żeby wzruszała i bawiła, żeby pozostała na dłużej w sercach słuchaczy’ – mówi o tym albumie Andrzej Krzywy.

Muzycy zespołu mają lekką rękę w pisaniu znakomitych tekstów i w poruszaniu takich tematów, które od pierwszego zetknięcia przykuwają uwagę. Pierwszy singiel promujący album trafił w gusta słuchaczy , kolejny – ‚Gra Się Do Końca’ właśnie podbija nasze serca!

 

 

Zatem nie ‚Płacz Serce…’ , bo De Mono powstało jak ‚Fenix’ z popiołów i ‚W Taki Sposób’ 3 tygodnie temu do sprzedaży trafiło 11 premierowych piosenek, skąd nie tak ‚Daleko Do Nieba’ i na szczyty list przebojów – ‚No Bo Jak’ inaczej!

 

Lista piosenek:

1. Prosto W Serce
2. Gra Się Do Końca
3. Feniks
4. No Bo Jak
5. Głupi Sen
6. Płacz Serce, Płacz
7. Otchłań Snu
8. W Taką Noc
9. Napisz
10. W Taki Sposób
11. Daleko Do Nieba
12. Mija Mnie Czas

/Wydawnictwo Agora

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku