°C

DE MONO / KIDDO

Wydawnictwo Agora
DE MONO W Taką Noc
 
Zespół De Mono, z charyzmatycznym Andrzejem Krzywym w listopadzie 2019 wydał swoją kolejną płytę 'Reset'. Piosenka 'W Taką Noc' jest kolejnym singlem z płyty.. Zmęczony długą izolacją zespół postanowił przypomnieć o tych chwilach, które wrócą, o momentach, kiedy bez towarzyszącego lęku i maseczek można było bawić się i szaleć przez całą noc. Dzisiaj doceniamy te chwile i każdy liczy, że to zmieni się już niebawem…
 
– Wszyscy czekają z niecierpliwością na koniec pandemii. Wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z domu i bawić się do białego rana, zapomnieć o troskach i kłopotach, wreszcie poczuć się wolnym. O tym ta piosenka, która śmiało mogłaby się stać popandemicznym hymnem – komentuje Andrzej Krzywy.
 
Warto także przypomnieć, że zespół od niedawna jako jedyny może posługiwać się nazwą DE MONO, a to za sprawą długiej, 12 letniej batalii z byłym członkiem zespołu. Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą DE MONO w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Wyrok jest prawomocny. 
 

 

KIDDO – My 100

Po świetnie przyjętym hicie 'All We Got' Robina Schulza, w którym mogliśmy usłyszeć niesamowity głos KIDDO, wokalistka prezentuje swój debiutancki singiel w barwach Virgin Records – 'My 100′.  W singlu czuć niesamowitą nonszalancję, która charakteryzuje KIDDO jako artystkę. 'My 100′ to dla wokalistki mocny początek 2021. 

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku