°C

DAWID KWIATKOWSKI / TOKIO HOTEL

Warner Music Polska
DAWID KWIATKOWSKI Nieważne
 
Dawid Kwiatkowski zaskakuje fanów –jego nowy teledysk i singiel mówi złym emocjom –’Nieważne'. Singiel mówi o ukojeniu, jakie daje miłość. Wszystkie złe bodźce, oceny którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować-to w obliczu miłości staje się 'Nieważne'. To kochana osoba staje się naszym azymutem, spokojem, harmonią i odpowiedzią.
 
 

 
 
TOKIO HOTEL Here Comes The Night

Legendarny już niemiecki zespół powraca z najnowszym singlem 'Here Comes The Night'.

– Napisaliśmy tę piosenkę o moich zmaganiach z koszmarami i o tym, jak czasami boję się zasnąć, ponieważ nigdy nie wiem, z czym będę musiał się zmierzyć w snach – mówi Bill. – Zdarza się, że miesiącami miewam najstraszniejsze koszmary i wydaje mi się, że nigdy się nie skończą. Jednocześnie fascynuje mnie noc i uwielbiam, gdy zapada zmrok. Jest w tym coś niebezpiecznego i ekscytującego.

Utworowi towarzyszy teledysk z tekstem piosenki wykonany przy pomocy fanów, którzy wysłali odręcznie napisane linijki. W ten sposób każdy fan ma swój moment w 'Here Comes The Night'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.
 

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku