°C

DAN + SHAY; JUSTIN BIEBER – 10,000 Hours

 

Tej współpracy nikt się nie spodziewał! Dan + Shay, jeden z najpopularniejszych zespołów w Stanach Zjednoczonych wydał właśnie nowy utwór '10 000 Hours' nagrany z Justinem Bieberem. Piosenka została napisana przez tworzących duet Dan Smyers i Shay Mooney, Justina Biebera oraz Jessie Jo Dillion, Jordan Reynolds i Jasona 'Poo Bear' Boydem.

Przypomnijmy, że duet w zeszłym roku zdobył nagrodę Grammy za przełomowy utwór ‚Tequila’, który do tej pory zgromadził prawie miliard streamów i był jedną z najczęściej granych piosenek w amerykańskich rozgłośniach radiowych. Dan + Shay mają w tym roku szansę na najwięcej statuetek CMA Awards (Country Music Association Awards), w tym w kategoriach duet roku, album roku i singiel roku za pokryty dwukrotną platyną, utrzymujący się przez 4 tygodnie na 1. miejscu przebój ‚Speechless’. 

W ciągu 7 lat działalności duet Dan + Shay spędził 10 tygodni na szczycie list przebojów rozgłośni country i zgromadził 3 miliardy streamów. Łącznie mają 17 platynowych i złotych certyfikatów oraz 6 singli numer 1 w radiu country. W tym roku wyróżnieni zostali pierwszym Grammy i zostali najbardziej nagradzanym wykonawcą podczas Academy of Country Music Awards. Okazali się również triumfatorami w kategorii country podczas CMT Music, Billboard Music oraz Teen Choice Awards.

Najnowsze wydawnictwo duetu Dan + Shay dotarło do top 5 zestawienia Billboard Top Country Albums. Z płyty pochodzą trzy single, które dotarły na 1. miejsce notowania, w tym ostatni ‚All To Myself’. Smyers jest współautorem 9 z 11 utworów na imiennym longplayu zespołu. Był również współproducentem materiału razem z uznanym i nagradzanym Scottem Hendricksem. Gromadząc 30 milionów streamów tygodniowo, Dan + Shay jesienią wybiorą się do Australii, gdzie będą towarzyszyć Shawnowi Mendesowi podczas wspólnej trasy.


Polub naszą stronę na Facebooku