°C

CHARLIE PUTH – Voicenotes

 

Charlie Puth, współautor hitu 'See You Again', który stał się jednym z największych przebojów wszech czasów powraca z albumem 'Voicenotes'.

Na drugiej płycie znajduje się m. in. hit 'Attention', który pokrył się platyną po obu stronach Atlantyku, a na Billboardzie dotarł do piątego miejsca. Był też jednym z najczęściej granych utworów przez polskie rozgłośnie radiowe w 2017 roku.

 

Amerykanin ma na koncie trzy nominacje do Grammy, a jego debiut ‚Nine Track Mind’ z 2015 roku pokrył się w USA platyną oraz znalazł się na szczycie notowania iTunes w aż 28 krajach. Pochodzą z niego takie hity jak ‚One Call Away’, ‚Marvin Gaye (featuring Meghan Trainor)’ oraz ‚We Don’t Talk Anymore (featuring Selena Gomez)’.

 

Świat oszalał na punkcie muzyka z New Jersey po tym, jak ukazał się nagrany na potrzeby siódmej części przebojowej filmowej serii ‚Szybcy i Wściekli’ singlowy utwór ‚See You Again’. Piosenka autorstwa Putha i Wiza Khalify poświęcona została tragicznie zmarłemu aktorowi superprodukcji Paulowi Walkerowi. Aż 12 tygodni okupowała szczyt Billboardu, zaś teledysk do niej obejrzano na YouTubie ponad 3,3 mld razy.

Oprócz tego dzięki singlowi Charlie mógł postawić sobie w domu dwie statuetki Billboard Music Awards, Critic’s Choice Award w kategorii Najlepsza piosenka, Hollywood Film Award oraz dwie Teen Choice Awards. Muzyk otrzymał również nominację do Złotego Globu w kategorii Best Original Song.

 

 

 

Lista piosenek:

1. The Way I Am
2. Attention
3. LA Girls
4. How Long
5. Done For Me, feat. Kehlani
6. Patient
7. If You Leave Me Now
8. BOY
9. Slow It Down
10. Change, feat. James Taylor
11. Somebody Told Me
12. Empty Cups
13. Through It All

/Warner Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka