°C

CELINE DION – Imperfections

 

Jedna z największych światowych gwiazd muzyki prezentuje aż trzy nowe utwory z oczekiwanej przez wszystkich fanów płyty 'Courage'!

Piosenki ‚Imperfections’, ‚Lying Down’ i tytułowa ‚Courage’ odkrywają rąbek tajemnicy dotyczące eklektycznego wydawnictwa, które pojawi się na sklepowych półkach już 15 listopada. Każdy z singli pokazuje inne oblicze „odważnego” albumu. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad, szybszych i energetycznych hitów.

‚Imperfections’ to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. ‚Lying Down’ przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji. ‚Courage’ to hymn o sile, odwadze i niezłomności, kiedy podejmujemy nowe wyzwania. Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór ‚Flying On My Own’, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej diwy.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku