°C

CELINE DION – Imperfections

Jedna z największych światowych gwiazd muzyki prezentuje aż trzy nowe utwory z oczekiwanej przez wszystkich fanów płyty 'Courage'!

Piosenki ‚Imperfections’, ‚Lying Down’ i tytułowa ‚Courage’ odkrywają rąbek tajemnicy dotyczące eklektycznego wydawnictwa, które pojawi się na sklepowych półkach już 15 listopada. Każdy z singli pokazuje inne oblicze „odważnego” albumu. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad, szybszych i energetycznych hitów.

‚Imperfections’ to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. ‚Lying Down’ przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji. ‚Courage’ to hymn o sile, odwadze i niezłomności, kiedy podejmujemy nowe wyzwania. Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór ‚Flying On My Own’, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej diwy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.