°C

CARLY RAE JEPSEN Dedicated

Już jest na rynku i zbiera same pochlebne recenzje. Prasa pisze, że 'niektórzy to po prostu mają. Magiczny dotyk, który sprawia, że wszystko, czego się dotkną, ma wysoką jakość. Carly Rae Jepsen zdecydowanie posiada ten talent, co doskonale słychać na albumie 'Dedicated''. Zadarzają się i takie opinie: 'Ten album to karuzela wpadających w ucho melodii oraz rytmicznych bangerów, które prezentują formę Carly Rae Jepsen.'

Posłuchajcie z nami w tym tygodniu albumu, który nie ma słabych punktów!

Poprzedni album Carly, wydany w 2015 roku ‚E*MO*TION’, także zebrał znakomite recenzje. Wielu krytyków uznało krążek za najlepszy album pop 2015. Na wydawnictwo trafił m.in. wielki przebój ‚I Really Like You’. W 2016 Jepsen wydała niespodziankę – ‚E*MO*TION Side B’.
Artystka zyskała rozgłos na całym świecie za sprawą hitu ‚Call Me Maybe’ z albumu ‚Kiss’. Singiel sprzedał się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 20 mln egzemplarzy, dotarł do 1. miejsa iTunes w ponad 47 krajach, cieszy się również statusem diamentowej płyty w USA. Utwór zapewnił Jepsen nominację do Grammy w dwóch kategoriach: Najlepsze wykonanie pop solo oraz Piosenka roku.

 

 

Album ‚Dedicated’ promują single ‚Now That I Found You’ oraz ‚No Drug Like Me’.

 

Lista piosenek:

1. Julien
2. No Drug Like Me
3. Now That I Found You
4. Want You in My Room
5. Everything He Needs
6. Happy Not Knowing
7. I’ll Be Your Girl
8. Too Much
9. The Sound
10. Automatically in Love
11. Feels Right, ft. Electric Guest
12. Right Words Wrong Time
13. Real Love
14. For Sure
15. Party For One

/Universal Music

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.