°C

CALUM SCOTT – Only Human

Calum Scott prezentuje swój debiutancki album - 'Only Human'.
Za brzmienie płyty odpowiedzialna jest grupa producentów: Fraser T Smith (Adele, Ellie Goulding), Jayson DeZuzio, Oak Felder, Oscar Gorres oraz Phil Paul.
Singlem promującym album jest utwór 'You Are The Reason' - jak zapewnia wokalista, to najbardziej wyjątkowa piosenka na albumie.

„Dla mnie ‚Only Human’ to płyta o pogodzeniu się z tym, kim jesteśmy” – mówi Scott. – „Mam nadzieję, że te piosenki dodadzą ludziom odwagi, by zaakceptowali siebie, by na świecie było mniej strachu a więcej miłości.”

 

Calum Scott, finalista brytyjskiej edycji programu Mam Talent (Britain’s Got Talent) z 2015r., w błyskawicznym tempie stał się globalną sensacją, dzięki swojej oryginalnej wersji utworu Robyn – ‚Dancing On My Own’. Piosenka do tej pory przekroczyła 550 MLN streamów na Spotify i 233 MLN odsłon na YT! Calum Scott w 2016r. otrzymał również nominację do Brit Award w kategorii Best Single.

 

Płyta zawiera 13 kompozycji i jeden remix, w tym dotychczasowe przeboje artysty: ‚Dancing On My Own’ oraz ‚Rhythm Inside’, a także wyjątkową akustyczną wersję ‚Not Dark Yet’ Boba Dylana. Singlem promującym album jest utwór ‚You Are The Reason’.

 

 

Lista utworów:

1. If Our Love Is Wrong
2. Give Me Something
3. Rhythm Inside
4. You Are The Reason
5. Come Back Home
6. Stop Myself (Only Human)
7. Dancing On My Own
8. Only You
9. Won’t Let You Down
10. What I Miss Most
11. Hotel Room
12. Good To You
13. Not Dark Yet
14. Dancing On My Own (Tiësto Remix)

/Universal Music Polska.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka