°C

BURAK YETER – Move Like This

Burak Yeter to utalentowany DJ, producent i kompozytor, którego utwory zdobywają szczyty list przebojów, a występy na żywo są zawsze wyjątkowymi spektaklami.

Burak Yeter ma korzenie tureckie, ale urodził się w stolicy Holandii. Już od najmłodszych lat wykazywał duże zainteresowanie muzyką. Bardzo szybko opanował umiejętność gry na takich instrumentach jak fortepian i gitara, a po ukończeniu studiów inżynierskich na Akdeniz University przeprowadził się do Londynu, gdzie zdobył tytuł magistra inżynierii dźwięku na School Of Audio Engineering Institute. Swoje single wydawał m.in. w Spinnin’ Records i disco:wax.

Od 2018 roku związany jest z wytwórnią Armada Music, gdzie ukazał się znakomity numer ‚Wanna Know You’. Jego następcą jest melodyjny, wakacyjny kawałek pt. ‚Move Like This’. To może być jedna z najciekawszych, klubowych premier tego lata!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.