°C

BURAK YETER – Move Like This

 

Burak Yeter to utalentowany DJ, producent i kompozytor, którego utwory zdobywają szczyty list przebojów, a występy na żywo są zawsze wyjątkowymi spektaklami.

Burak Yeter ma korzenie tureckie, ale urodził się w stolicy Holandii. Już od najmłodszych lat wykazywał duże zainteresowanie muzyką. Bardzo szybko opanował umiejętność gry na takich instrumentach jak fortepian i gitara, a po ukończeniu studiów inżynierskich na Akdeniz University przeprowadził się do Londynu, gdzie zdobył tytuł magistra inżynierii dźwięku na School Of Audio Engineering Institute. Swoje single wydawał m.in. w Spinnin’ Records i disco:wax.

Od 2018 roku związany jest z wytwórnią Armada Music, gdzie ukazał się znakomity numer ‚Wanna Know You’. Jego następcą jest melodyjny, wakacyjny kawałek pt. ‚Move Like This’. To może być jedna z najciekawszych, klubowych premier tego lata!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku