°C

BRYAN ADAMS Shine A Light

Bryan Adams wydaje nowy album! Premiera 'Shine A Light' jest zaplanowana na 1 marca 2019. Na krążku, w powstawanie którego zaangażował się m.in. Ed Sheeran, znajdzie się m.in. duet z Jennifer Lopez. Płytę promuje tytułowy utwór, który jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

Singiel 'Shine A Light' powstał we współpracy z Edem Sheeranem.

Jak mówi Bryan Adams: – Spotkałem Eda w Dublinie na jego koncercie. Zostaliśmy w kontakcie. Pewnego dnia wysłałem mu refren, który chciałem użyć w piosence ‚Shine A Light’. Zapytałem, czy nie chciałby pracować nad kawałkiem ze mną. Parę dni później otrzymałem od Eda kilka zwrotek. Powinniście usłyszeć, jak je zaśpiewał!
 
Album ‚Shine A Light’ to 12 premierowych utworów, które łączą rock, pop i r&b. Na krążku znalazł się m.in. duet z Jennifer Lopez ‚That’s How Strong Our Love Is’. – Praca z Jennifer była spełnieniem marzeń. Nasze głosy świetnie brzmią razem – zachwyca się Adams.
 
Wraz z premierą albumu, artysta ogłosił także daty nowych koncertów. Trasa rozpoczyna się 25 lutego 2019 w Belfaście.
 
‚Shine A Light’ to 14. album studyjny w dorobku Bryana Adamsa.
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.