°C

BRYAN ADAMS – Shine A Light

 

Bryan Adams wydał właśnie nowy album. Na krążku, w powstawanie którego zaangażował się m.in. Ed Sheeran, znajdzie się m.in. duet z Jennifer Lopez. 

Singiel ‚Shine A Light’ powstał we współpracy z Edem Sheeranem. Jak mówi Bryan Adams: „Spotkałem Eda w Dublinie na jego koncercie. Zostaliśmy w kontakcie. Pewnego dnia wysłałem mu refren, który chciałem użyć w piosence „Shine A Light”. Zapytałem, czy nie chciałby pracować nad kawałkiem ze mną. Parę dni później otrzymałem od Eda kilka zwrotek. Powinniście usłyszeć, jak je zaśpiewał”.

Album ‚Shine A Light’ to 12 premierowych utworów, które łączą rock, pop i r&b. Na krążku znalazł się m.in. duet z Jennifer Lopez ‚That’s How Strong Our Love Is’. „Praca z Jennifer była spełnieniem marzeń. Nasze głosy świetnie brzmią razem” zachwyca się Adams.

 

 

‚Shine A Light’ to 14 album studyjny w dorobku Bryana Adamsa.

 

Lista piosenek:
1. Shine A Light
2. That’s How Strong Our Love Is, ft. Jennifer Lopez
3. Part Friday Night, Part Sunday Morning
4. Driving Under The Influence Of Love
5. All Or Nothing
6. No Time For Love
7. I Could Get Used To This
8. Talk to Me
9. The Last Night On Earth *CD/Cassette/Digital Only Track*
10. Nobody’s Girl
11. Don’t Look Back
12. Whiskey In The Jar
/Universal Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka