°C

BRUCE SPRINGSTEEN / CLAIRE ROSINKRANZ; JEREMY ZUCKER

Sony Music Entertainment
BRUCE SPRINGSTEEN The Power Of Prayer

’The Power Of Prayer' to kolejny utwór Bruce’a Springsteen’a, którym Artysta promuje swój dwudziesty album studyjny 'Letter to You'. Krążek promowały single 'Letter To You' oraz 'Ghosts'.

– Uwielbiam emocjonalną naturę 'Letter to You.' Uwielbiam również brzmienie zespołu E Street Band grającego całkowicie na żywo w studiu, w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie robiliśmy, i bez dogrywania. Zrobiliśmy album w zaledwie pięć dni i okazało się, że jest to jedno z najwspanialszych doświadczeń nagraniowych, jakie kiedykolwiek miałem.

 

 
 
 
CLAIRE ROSINKRANZ; JEREMY ZUCKER Backyard Boy

Młodziutka piosenkarka i autorka tekstów Claire Rosinkranz zarejestrowała wspólny singiel z Artystą, który wydaje platynowe tytuły, pisze piosenki, świetnie śpiewa, jest multiinstrumentalistą, to Jeremy Zucker! Nagranie już ma rekordowe osiągi oglądalności, jest pierwszym tytułem Claire od ukazania się latem debiutanckiej EP!

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia już dziś, po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku