°C

BLOSSOMS – Cool Like You

Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie, Blossoms powracają z "Cool Like You". Wydawnictwo promuje singiel 'I Can’t Stand It'. Piosenka została zainspirowana kultowym filmem 'Zakochany Bez Pamięci' z Kate Winslet i Jimem Carreyem w rolach głównych.

 

Na albumie usłyszymy więcej elektroniki i klawiszy. Taki jest na przykład otwierający płytę utwór ‚There’s a Reason Why’. ‚Cool Like You’ i ‚How Long Will This Last?’ uderzą z kolei w bardziej wrażliwe struny. Szczerość i emocje to bardzo ważne motywy przewodnie nowego wydawnictwa.

 

 

Zespół Blossoms powstał w 2013 roku. Wydana w 2016 płyta ‚Blossoms’ zapewniła formacji wysokie miejsca na listach przebojów oraz nominacje do Brit Award i Mercury Prize. Blossoms pojawiło się w wielu podsumowaniach na najlepszy album roku.

Spis utworów:

1. There’s A Reason Why (I Never Returned Your Calls)
2. I Can’t Stand It
3. Cool Like You
4. Unfaithful
5. Stranger Still
6. How Long Will This Last?
7. Between The Eyes
8. I Just Imagined You
9. Giving Up The Ghost
10. Lying Again
11. Love Talk

/Universal Music

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.