°C

BLOSSOMS – Cool Like You

Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie, Blossoms powracają z "Cool Like You". Wydawnictwo promuje singiel 'I Can’t Stand It'. Piosenka została zainspirowana kultowym filmem 'Zakochany Bez Pamięci' z Kate Winslet i Jimem Carreyem w rolach głównych.

 

Na albumie usłyszymy więcej elektroniki i klawiszy. Taki jest na przykład otwierający płytę utwór ‚There’s a Reason Why’. ‚Cool Like You’ i ‚How Long Will This Last?’ uderzą z kolei w bardziej wrażliwe struny. Szczerość i emocje to bardzo ważne motywy przewodnie nowego wydawnictwa.

 

 

Zespół Blossoms powstał w 2013 roku. Wydana w 2016 płyta ‚Blossoms’ zapewniła formacji wysokie miejsca na listach przebojów oraz nominacje do Brit Award i Mercury Prize. Blossoms pojawiło się w wielu podsumowaniach na najlepszy album roku.

Spis utworów:

1. There’s A Reason Why (I Never Returned Your Calls)
2. I Can’t Stand It
3. Cool Like You
4. Unfaithful
5. Stranger Still
6. How Long Will This Last?
7. Between The Eyes
8. I Just Imagined You
9. Giving Up The Ghost
10. Lying Again
11. Love Talk

/Universal Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka