°C

BAZZI Paradise

21-letni libańsko-amerykański fenomen r&b/pop Bazzi wydał właśnie oficjalną kontynuację hitów 'Mine' i 'Beautiful'. 'Paradise' towarzyszy czarujący teledysk, nakręcony w Meksyku w reżyserii Bon Duke. Utwór oddaje stan umysłu dwóch młodych kochanków, którzy odkrywają błogość w swoich ramionach, niezależnie od lokalizacji geograficznej. “Nie chodzi o lokalizację czy wakacje, tylko o przedstawienie uczucia raju (‘Paradise’), które może istnieć wszędzie,” mówi Bazzi.

‚Paradise’ depcze po piętach wielowymiarowemu utworowi ‚Caught In The Fire’ Bazziego, który został wydany wcześniej. Piosenka ukazuje ewolucję Artysty, zarówno muzycznie jak i społecznie/politycznie. 

Podwójne wydawnictwo Bazziego z tego tygodnia jest jego pierwszą solową muzyką od czasów debiutanckiego albumu ‚Cosmic’. Album, który aktualnie może pochwalić się dwoma milardami streamów na całym świecie, okazał się globalnym sukcesem po swojej premierze w zeszłym roku, między innymi dzięki jego hitom ‚Mine’ i ‚Beautiful’. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.