°C

BARTEK KRÓLIK 'Pan Od Muzyki'

 

Bartek Królik prezentuje pierwszy solowy album w karierze. Kompozytor i wokalista, wiolonczelista, basista oraz producent muzyczny, który stoi za sukcesem między innymi takich gwiazd jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede, O.S.T.R., tym razem zdecydował się mówić „własnym głosem”.

’Pan Od Muzyki' – bo taki tytuł nosi album, to płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która łączy w sobie takie gatunki jak r’n’b, soul, funk, jazz, pop z odrobiną rocka. To wszystko wraz z aksamitną barwą głosu Bartka Królika daje niesłychanie ciepłą i pozytywną mieszankę.

Bartek Królik, czyli 'Pan Od Muzyki' zdecydowanie podnosi na duchu:)

 

 

’Raj' – pierwszy singiel zapowiadający album, miał premierę we wrześniu. Klip do utworu zdobył pierwszą nagrodę Music Video Awards 2019 w kategorii POP.

 

Lista piosenek:

1. Z Ręką Na Sercu
2. Raj
3. Więcej Pary
4. Niski Ton
5. Ten Tłusty Bit
6. Sobą Być
7. Chodź
8. Historia
9. Nad Rzekę
10. Ręka
11. Zapamiętać Wszystko
12. Zostaw Go!

/Wydawnictwo Agora


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku