°C

BARS AND MELODY; MIKA SINGER – Teenage Romance

 

Bars i Melody połączyli siły z Mikiem Singerem, efektem tej współpracy jest nagranie 'Teenage Romance'!

Mike Singer – to nazwisko mówi samo za siebie. Jego kariera jest doprawdy imponująca. Zaczynał od wrzucania coverów do sieci i w bardzo szybkim tempie podbił serca milionów – jego kanał YouTube subskrybuje ponad 700 tysięcy osób, 250 tysięcy na Facebooku i ponad 1,5 miliona na Instagramie! Tym sposobem w ciągu zaledwie kilku lat zapracował na miano największej sensacji niemieckiej sceny pop.

Urban-popowy duet Bars and Melody to także potęga mediów społecznościowych i prawdziwe gwiazdy nowej generacji. Ponad miliard wyświetleń wszystkich klipów, 3,4 mln subskrypcji na YouTube, 1,4 mln obserwujących na Instagramie, 1,1 mln fanów na Facebooku i ponad 200 mln wyświetleń ich pierwszego występu w brytyjskim ‚Mam talent!’ – to właśnie to wydarzenie zapewniło duetowi światowy rozgłos w 2014 roku. Dziś można o nich mówić jako o fenomenie na skalę globalną. Także w Polsce mają niezwykle liczną i oddaną grupą fanów. Ich pierwsza płyta pokryła się platyną, a dwa kolejne krążki również cieszyły się olbrzymią popularnością. Wiosną tego roku zespół odbył niezwykle udaną trasę koncertową po naszym kraju, a jej zwieńczeniem był występ w charakterze headlinera na Young Stars Festivalu na warszawskim Torwarze.

Cała trójka spotkała się po raz pierwszy w 2017 roku na imprezie Videodays w Berlinie. Błyskawicznie złapali nić porozumienia, w wyniku czego wyruszyli na wspólną trasę koncertową, która jeszcze bardziej umocniła ich przyjaźń. Po ogromnym sukcesie wspólnej trasy, pomysł dalszej współpracy wydawał się naturalnym kolejnym krokiem. Jedynym oczywistym problemem były napięte harmonogram, ale na szczęście udało się dopasować kalendarze i w końcu ta muzyczna kolaboracja stała się faktem! Owocem wspólnej sesji nagraniowej w Berlinie jest singiel zatytułowany ‚Teenage Romance’. Niezwykle porywający utwór z chwytliwym refrenem, który już podczas pierwszego słuchania sprawia, że odruchowo chce się wcisnąć „repeat”.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku