°C

BARS AND MELODY – Ain’t Got You

 

Z bogatą historią oraz oddaną bazą fanów, o której niektórzy wykonawcy mogą tylko pomarzyć, Bars and Melody powracają z kolejną hitową premierą. 3,6 mln subskrybentów YouTube, 1,4 mln obserwujących na Instagramie i 1,1 mln fanów na Facebooku doczekały się kolejnego singla. 'Ain’t Got You' ma wszystko, czego Generacja Z chce słuchać.

Autorami kawałka są spece od przebojów – Nico Santos, Pascal Reinhard (Alma, Felix Jaehn) oraz Joe Walter (Lena, Wincent Weiss). Za produkcję odpowiada Paul Whalley (Lost Frequencies, Sigala). ‚Ain’t Got You’ to utwór o złamanym sercu. Bycie porzuconym nie jest łatwe, kiedy profil twojej byłej/twojego byłego jest oddalony tylko o jedno kliknięcie. Leo i Charlie potrafią przełożyć ciężkie doświadczenia na pełne nadziei hymny, tropiąc demony za pomocą pewności siebie i pozytywnych wibracji. Właśnie za to fani kochają Bars and Melody – w rodzinie #BamFam nie ma miejsca na fałsz.

‚Ain’t Got You’ to także początek odliczania do premiery ‚Sadboi’, albumu skomplikowanego jak życie w 2020 roku. Miłość, osamotnienie, zmiany klimatu, depresja, strach przed porażką, myśli samobójcze – ale również odwaga, pewność siebie i zaufanie. ‚Sadboi’ trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 20 marca, tuż przed trasą koncertową, w ramach której BaM odwiedzi także Polskę.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku