°C

BARANOVSKI / BRUCE SPRINGSTEEN

BARANOVSKI Lubię Być Z Nią
Dzięki albumowi BARANOVSKI zdobył aż 3 nominacje do tegorocznych Fryderyków (Album Roku Pop, Piosenka Roku, Autor Roku). Nieoczekiwany czas pandemii przyspieszył prace nad nowymi, premierowymi piosenkami, i tak po wiosennych ‚Momentach’, Wojtek Baranowski prezentuje swój najnowszy singiel ‚Lubię Być Z Nią’.
 
BARANOVSKI mówi o nim krótko: – To prosta piosenka o miłości. 
Piosence towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii cenionego artysty sztuk wizualnych, absolwenta Royal College of Art w Londynie, Filipa Berendta. Główną rolę zagrała w nim znana m.in. z pokazów Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon, która obwołana została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie. 
 
 
BRUCE SPRINGSTEEN Letter To You
‚Letter To You’ to nowy studyjny album Bruce’a Springsteena z E Street Band, który pojawi się na sklepowych półkach już 23 października. To rockowa płyta napędzona brzmieniem sygnowanym przez uwielbiany przez fanów Bossa zespół. Wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane w domowym studiu Bruce’a w New Jersey. Sam artysta mówi o płycie tak: – Kocham emocjonalną duszę ‚Letter To You’. Kocham też brzmienie E Street Band grającego na żywo w studiu w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, bez dogrywek. Stworzyliśmy ten album w 5 dni i okazało się to jednym z najlepszych doświadczeń mojego życia.
 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku